Biuro

księgowość zgierz biuro księgowe zgierzAD Kompleks pozwala na załatwienie wielu formalności z zakresu założenia, prowadzenia i zawieszenia działalności firmy. Naszym atutem jest kompleksowa obsługa oraz mobilna księgowość (Zgierz). Możemy dostosować się do potrzeb indywidualnego klienta – jesteśmy elastycznym biurem rachunkowym. Zgierz nie wyczerpuje zakresu naszych działań – możemy też prowadzić obsługę księgową na odległość w miarę możliwości. Z uwagi na odległość nasze usługi księgowe polecamy zwłaszcza łódzkim przedsiębiorstwom.

Dysponuję solidnym, wieloletnim doświadczeniem i wykształceniem. Jako księgowa pracuję od 1999 r., stale podwyższam swoje kwalifikacje zawodowe. Na Uniwersytecie Łódzkim ukończyłam studia podyplomowe w zakresie rachunkowości zarządczej i zarządzania finansami oraz studia podyplomowe w zakresie prawa podatkowego.

Dzięki współpracy z AD Kompleks uzyskają Państwo oszczędności na solidnie prowadzonej i kompleksowej obsłudze księgowej, więcej czasu na rozwijanie przedsiębiorstwa oraz pewność terminowego wykonania zleceń.

Zapraszam do zapoznania się z naszą szeroką ofertą!
Dorota Augustyniak
Księgowa, Zgierz